iOS 9 Diğer iOS'lardan Çok Daha Hızlı

0
0
0
0
0
Apple'ın iOS 9 işletim sistemi, bu konuda diğer iOS'lardan çok daha hızlı çıktı! Yapılan testlerde iOS 9 sürümünün diğer iOS'lara göre oldukça iyi geliştirildiği ve son derece hızlı olduğu kanıtlandı.
Apple'ın yeni işletim sistemi sürümü iOS 9, geçtiğimiz ay kullanıcılara sunulmuştu. Apple'ın yeni iOS 9 işletim sistemine ilişkin bilgilere göre, şu an iPhone ve iPad'leri kapsayan Apple eko sisteminin yüzde 61'i yeni işletim sistemini kullanıyor. Bu rakam geçtiğimiz 5 Ekim tarihinde yüzde 57 civarındaydı. iOS 9'un 16 Eylül tarihinde kullanıcılara sunulmasını takip eden 4 gün içinde iPhone ve iPad kullanıcılarının yüzde 50'si yeni işletim sistemine geçiş yapmışlardı. Bu da şu ana kadar yayınlanan iOS güncellemeleri arasında en hızlı adaptasyon süresi demek.
Diğer yandan teknik sorunlar bakımından da iOS 8'e göre daha başarılı olan iOS 9, eski güncellemeye göre daha az kusurla kullanıcılarına uğraştırdı. Elbette halen işletim sistemine güncelleme gelmeye devam ediyor. 9.0.1 ve 9.0.2 güncellemeleriyle bazı eksiklikler giderilmişti. Henüz yayınlanan 9.1 sürümüyle de bazı yenilikler işletim sistemine eklendi. Yeni güncellemede en dikkat çeken detaylar arasında elbette eklenen yeni emojiler var. iOS 9 yayınlayacağı herbir güncelleme ile bir önceki versiyonlarına göre oldukça hızlı olabileceğini kanıtlamış oldu. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0