• Anasayfa
  • Mobil
  • iPad Cihazınızla DJ Oyunu Oynayabilmenizi Sağlayan Alet: Mixfader

iPad Cihazınızla DJ Oyunu Oynayabilmenizi Sağlayan Alet: Mixfader

0
0
0
0
0
iPad Cihazınızla DJ Oyunu Oynayabilmenizi Sağlayan Alet: Mixfader
iPad, ilk çıktığından beri onlarca DJ uygulaması yayınlandı. Bu uygulamaların genel sistemi aşağı ve yukarı kaydırarak şarkıya şekil verme üzerineydi. Bu uygulamalar kullanıcıları ne kadar tatmin etsede genel fikir, uygulamaların gerçekçiliği sağlayamadığı ve fiziksel kontrol açısından eksikleri olduğu yönündeydi. 
iPad, ilk çıktığından beri onlarca DJ uygulaması yayınlandı. Bu uygulamaların genel sistemi aşağı ve yukarı kaydırarak şarkıya şekil verme üzerineydi. Bu uygulamalar kullanıcıları ne kadar tatmin etsede genel fikir, uygulamaların gerçekçiliği sağlayamadığı ve fiziksel kontrol açısından eksikleri olduğu yönündeydi. İşte tam bu noktada hayatımıza Mixfader girdi. Bu küçük crossfader ( Şarkı geçişi sağlayan aygıt )  şimdi bir uygulamayla birlikte geliyor. Bu uygulamayla en sevdiğiniz şarkıları usta bir Dj gibi şekillendirebiliyorsunuz.

Bu küçük aleti düzgün bir şekilde kullanabilmek için uygulamanında haliyle sağlam olması gerek. Uygulama yapımcılarını ünlü EDJing uygulamasıyla hatırlar gibiyiz ama asıl önemli olan crossfader olduğunu söylememiz gerekiyor. Bu alet, telefonlara ve tabletlere Bluetooth ile bağlanıyor. Şirket, bu ürün ve uygulama üzerine 5 yıllık araştırma ve geliştirme yaptığını söylüyor. Bu geliştirmelere dayanarak şu an piyasada ki tüm DJ uygulamalarını çöpe göndereceklerini iddia ediyorlar. Bu, bir şirketin DJ uygulamasını ve fiziksel kontrolü aynı anda sunduğu ilk proje değil, ama bu zamana kadar çıkan en sağlam ve en sade proje olduğunu söyleyebiliriz.
 

Kaynak: TheVerge
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0