12.9 İnç iPad Pro, 2015'te Üretilecek

0
0
0
0
0
12.9 İnç iPad Pro, 2015'te Üretilecek
Büyük tablet üreteceği ile ilgili haberlerin peşini bırakmadığı Apple'ın, 2015 yılından itibaren iPad Pro üretimine başlayacağı açıklandı.
Samsung'un telefon ve tablet yelpazesindeki boşlukları kapatmasıyla aralarındaki rekabetin sürdürülebilmesi yeni cihazlar satması gerektiğine kanaat getirilen Apple, Tim Cook eşliğinde ürün yelpazesini genişletmeye başlıyor. 7.9 inçlik iPad mini ile başlayan mobil cihazlar arasındaki boşluk doldurma çabaları, 4.7 ve 5.5 inçlik telefonlarla devam edecek. Şirketin kendi içerisinde yaptığı analizler sonucu iPhone kullanıcılarının hiç olmadığı kadar büyük bir talep oluşturduğunu gözler önüne seriyor. 

Apple'ın telefon, tablet ve dizüstü bilgisayar olmak üzere taşınabilir bilgisayar kategorilerini birbirleriyle yakınlaştıracak cihazlara 2015 yılında yeni bir üyenin katılacağını belirten Bloomberg, tablet ve bilgisayar arasına yerleşecek olan 12.9 inçlik iPad Pro'nun seri üretimine 2015 yılının ilk çeyreğinde başlayacağını iddia ediyor. Şirketin özellikle iş dünyasında dizüstülerden daha rahat taşınabilen ve daha işlevsel bir bilgisayara ihtiyaç duyulduğu, çalışmalarının bu şekilde devam ettiği belirtiliyor. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0