WWDC 2014'te iPad Pro'yu Görebiliriz

0
0
0
0
0
WWDC 2014'te iPad Pro'yu Görebiliriz
Apple’ın Haziran ayında radikal değişiklikler ile kullanıcıların karşısına çıkacağı  WorldWide Developers Conference 2014 etkinliği yaklaştıkça Apple’ın yeni tanıtacağı ürünler hakkında bilgiler gelemeye devam ediyor.
Apple’ın Haziran ayında radikal değişiklikler ile kullanıcıların karşısına çıkacağı WorldWide Developers Conference 2014 etkinliği yaklaştıkça Apple’ın yeni tanıtacağı ürünler hakkında bilgiler gelemeye devam ediyor.
 
Son zamanlarda stratejisini değiştiren Apple, ürün yelpazesini genişleterek farklı kullanım senaryolarına yönelik alternatifler sunmaya çalışıyor. iPad Air ile çerçeve kalınlığını en aza indiren Apple’ın, iPad Pro ile 12.2 inç boyutunda bir ürün piyasaya sunacağı hala konuşulmakta.

{galeri}
Çoklu işlem özelliği ve iPad Pro ile içerik üreten kişilere hitap edeceği söylenen Apple’ın gerçekten böyle bir ürün çıkarıp çıkarmayacağı bilinmiyor. Ancak Samsung’un 12.2 inç boyutunda tablet çıkarması, ‘’Acaba Apple bu duruma nasıl bir hamleyle cevap verecek?’’ sorularını akıllara getirmişti.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0