• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 5, 5S ve SE Modellerini 20 Dolar'a iPhone 6'ya Çevirin!

iPhone 5, 5S ve SE Modellerini 20 Dolar'a iPhone 6'ya Çevirin!

5
0
0
0
0
Apple'ın yeni iPhone SE modeline ya da aynı tasarıma sahip iPhone 5 ve iPhone 5S modellerini yeni tasarım ile iPhone 6 gibi göstermek isteyenler için muhteşem bir yöntem ortaya çıktı.
Bildiğiniz gibi Apple'ın şu anda mobil sektördeki son kozu iPhone SE. iPhone 6 ve sonrasındaki model çeşitleriyle 4 inç'e veda eden firma, kullanıcılardan iPhone'un klasik 4 inç tasarımının yoğun olarak talep edilmesiyle teknik özellikler ile iPhone 6S'e oldukça yakın olan bir iPhone 5S tanıttı diye özetleyebiliriz.

Fakat bir de tasarım oalrak iPhone 6 ve sonrasını seven, aynı zamanda 4 inç iPhone kullanmak isteyen bir kesim var. Ya da iPhone SE'yi tasarımsal olarak 5 ve 5S modellerine benzediği için kullandıklarında görenlerin SE değil de 5 veya 5S olduğunu sanacakları için almaktan çekinenler var. (Yeni telefon aldı ya, eskisi gibi görünmesini istemiyor bu arkadaşlarımız)
 

İşte bu noktada Çin'de üretilen özel kasa ile iPhone 5, iPhone 5S ya da iPhone SE telefonunuza iPhone 6 ve iPhone 6S tasarımına büründürebilirsiniz. Ortalama 20 Dolar'lık fiyatlarıyla AliExpress gibi satış kanallarında satılan bu kasaları telefonunuzu iPhone 6 veya iPhone 6S modeline çevirmek için ya telefon onarım konusunda uzman ya da bir telefoncuya götürmeniz gerekecek. Çünkü bu satın alacağınız kasayı kullanmak için elinizdeki iPhone'u tüm vidaları da dahil olmak üzere tamamen söküp yeni kasaya dikkatlice yerleştirmeniz gerekiyor.Ayrıca diyelim ki bu işlemi başarıyla tamamladınız. Artık telefonunuzun daha dayanıksız olduğunu da hatırlatalım. Sonuçta bir iPhone 6 veya iPhone 6S kasası kadar sağlam değil bu parça. Ama iPhone 5 veya 5S sahibi olup "Zaten telefonu değiştirecem bi değiştirmeden farklılık yapayım" diye düşünecekler için mantıklı diyebileceğimiz bu değişim iPhone SE kullanıcıları için bu noktada bir tehlike de arz ediyor. Aynı zamanda telefonunuzun garantisine de güle güle diyeceğinizi unutmayın.

Eğer bu noktada kararlıysanız arkadaşlarınıza "Bende iPhone 6 SE var" gibi bir şekil yapabilirsiniz.
5
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
0
0
0
0