• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 5S Cihazınızı iPhone 6 Görünümüne Kavuşturun!

iPhone 5S Cihazınızı iPhone 6 Görünümüne Kavuşturun!

1
0
0
0
0
​Apple, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile önceki iPhone modellerine göre tasarım olarak biraz daha değişikliğe gitmişti. Genel olarak iPhone kullanıcılarından olumlu not olan Apple, zaten elde ettiği sağlam satış rakamlarıyla bu memnuniyetin farkında.
Apple, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile önceki iPhone modellerine göre tasarım olarak biraz daha değişikliğe gitmişti. Genel olarak iPhone kullanıcılarından olumlu not olan Apple, zaten elde ettiği sağlam satış rakamlarıyla bu memnuniyetin farkında.

Her ne kadar Apple’ın son akıllı telefonları beğeniliyor olsa da ciddi anlamda iPhone 5S kullanıcısının olduğunu söylememiz gerekiyor. Eğer iPhone 5S kullanıp iPhone 6’nın (en azından kasa olarak) tasarımını beğeniyorsanız, akıllı telefonunuzun görüntüsünü bu şekilde değiştirebilirsiniz.

Ali Express’te satılan metal kasa sayesinde iPhone 5S cihazınızı, görüntü olarak hemen hemen iPhone 6’ya dönüştürebiliyorsunuz. Fakat dediğimiz gibi, bu sadece iPhone 5S kullanıcıları için geçerli, çünkü tasarım bu telefona göre yapılmış. 

Siz de böyle bir değişiklik yapmak isterseniz şuradaki adrese tıklayarak iPhone 6 kasasını 45 dolara satın alabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0