iPhone 5S Durduk Yere Yandı

1
0
0
0
0
iPhone 5S Durduk Yere Yandı
20 Eylül 2013 tarihinde Apple'ın CEO'su Time Cook tarafından tanıtılan iPhone'un son modeli iPhone 5S ile ilgili ilk zamanlarda bazı sorunlar ortaya çıkmıştı ancak bu sorunların geneli daha çok yazılımsal sorunlardı ve iPhone 5S'ten ziyade iOS 7'den kaynaklı sorunlardı ve bu sorunların pek çoğu zamanla yayınlanan güncelleme paketleri ile birlikte ortadan kaldırılmıştı. 
20 Eylül 2013 tarihinde Apple'ın CEO'su Tim Cook tarafından tanıtılan iPhone'un son modeli iPhone 5S ile ilgili ilk zamanlarda bazı sorunlar ortaya çıkmıştı ancak bu sorunların geneli daha çok yazılımsal sorunlardı ve iPhone 5S'ten ziyade iOS 7'den kaynaklı sorunlardı ve bu sorunların pek çoğu zamanla yayınlanan güncelleme paketleri ile birlikte ortadan kaldırılmıştı. 

Ancak ara sıra ortaya çıkan iPhone 5S'in ısınmasından kaynaklı olarak patlaması veya yanması gibi durumlar yaşanmıştı. Çoğu zaman ortaya çıkan bu haberlerin pek çoğu yalan olsa da bu tarz sorunların yaşanmasının en büyük nedeni iPhone 5S'in orjinal sarj cihazı yerine replika sarj cihazlarının kullanılmasından kaynaklı oluştuğu biliniyor. Ancak geçtiğimiz günlerde Macrumors forumlarında yaşnan bir olayda WAM2 nickli bir kullanıcı iPhone 5S'inin yandığını açıkladı üstelik cihaz sarjda değilmiş ve üstelik hiç bir şekilde replikla sarj aleti kullanılmamış. Yanmış olan iPhone'un bataryası tamamen şişmiş ve yanmış durumda aynı zamanda iç parçalarının neredeyse tamamıda zarar görmüş.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0