iPhone 6 128 GB ile Gelebilir!

0
0
0
0
0
iPhone 6 128 GB ile Gelebilir!
Analistlerden, Apple'ın bu yıl içinde tanıtılması beklenen iPhone 6'ya yönelik tahminler geldi. Eğer söylenenler doğruysa büyük bir kapasiteyle beraber, teknolojik sıçrama yaşanacağı ön görülüyor.

iPhone 6'ya yönelik iddialar ve tahminler tüm hızıyla sürüyor. Analistlere göre bu sene tanıtılması beklenen iPhone 6'da teknolojik bir sıçrama yaşanacak ve büyük bir kapasiteyle gelecek. 

Tahminlere göre Çin kaynaklı sitelerden sızan bilgiler doğrultusunda, yeni iPhone modelinde 128 GB'lık bir kapasite ile karşılaşabiliriz. Hatta 16 GB'lık modelin kalkıp 32 GB'ın taban model olabileceği belirtliyor. Böylece 32, 64 ve 128 GB'lık modeller ile daha fazla kişiye hitap edilebileceğini belirten analistler, teknolojik anlamda büyük bir sıçrama yaşanabileceğinin altını çiziyor. 

Neredeyse her gün bir çok dedikodu ve tahmine maruz kalan iPhone 6, tüm dünyada ilgi ile takip edilmekte. Ancak bu zamana kadar çıkan bilgilerin hiç bir doğruluk payı bulunmamakta. iPhone 6'nın  nasıl bir kasada, hangi donanım özelliklerini içereceğini lansman tarihine kadar öğrenmemiz zor. 

 Diğer iPhone 6 haberleri için

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0