• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6 ve 6 Plus'ın Altın Kaplama Olanları Satışa Çıkarıldı

iPhone 6 ve 6 Plus'ın Altın Kaplama Olanları Satışa Çıkarıldı

2
0
0
0
0
iPhone 6 ve 6 Plus'ın Altın Kaplama Olanları Satışa Çıkarıldı
​Geçtiğimiz günlerde satışa çıkarılan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın farklı renk ve depolama seçenekleri dışında, farklı versiyonları da bulunuyor.
Geçtiğimiz günlerde satışa çıkarılan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın farklı renk ve depolama seçenekleri dışında, farklı versiyonları da bulunuyor.
 
Goldgenie firması, her sene olduğu gibi yeni iPhone modellerinin altın kaplamalı versiyonlarını hazırladı. Firma tarafından yapılan duyuruya göre iPhone 6’nın Luxury Gold Elite, Rose Gold ve Platinyum versiyonları satışa çıkarıldı. Farklı bir seçenek daha istiyorsanız Apple logosunu Swarovski kristalleriyle de kaplatabilirsiniz. (iPhone 6’yı aldık da, altın kaplaması kaldı)
 
Şu an için 3 versiyonunun 99 adetle sınırlandırıldığı altın kaplamalı iPhone’ların 16 GB’lık olanının satış fiyatı 2500€. 128 GB’lık olanını tercih etmek isterseniz 400€ daha fazla ödeme yapmanız gerekiyor.


 

 Yeni nesil iPhone’ların tamir ücretleri açıklandı

 Apple’ın resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre 4,7 inçlik iPhone 6’nın ekran tamiri 109 dolara, 5,5 inçlik iPhone 6 Plus’ınki ise 129 dolara yaptırılıyor. Firma, batarya konusunda ise her iki cihaz için 79 dolar talep ediyor.
 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0