• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6 Çıkmadan 6S'le İlgili Bilgiler Gelmeye Başladı

iPhone 6 Çıkmadan 6S'le İlgili Bilgiler Gelmeye Başladı

0
0
0
0
0
iPhone 6 Çıkmadan 6S'le İlgili Bilgiler Gelmeye Başladı
iPhone 6 henüz raflardaki yerini almadan Çin'den iPhone 6S ile ilgili yeni haberler düşmeye başladı. TSMC, 2015 yılının ilk çeyreğinde Apple'ın A9 mobil işlemcilerinin üretimine başlayacak.
iPhone kullanıcıları, merakla iPhone 6'nın satışa çıkmasını beklerken bir sonraki model olan iPhone 6S ile ilgili haberler gelmeye başladı. 

Apple, çıkacak olan iPhone 6 ile ilgili hiçbir özelliği, tanıtım tarihini dahi duyurmasa da, bitmek bilmeyen dedikodular sayesinde ürün tanıtımı için kılını kıpırdatmıyor. Biz de ürünün çıkmasıyla ürünle ilgili türlü dedikodulardan kurtulacağız derken iPhone 6S ile ilgili gelen haber, yeni bir dedikodu furyasının fitilini ateşleyecek gibi. Çinli Economic Daily News'un haberine göre dünyanın en büyük yonga üreticilerinden olan TSMC, önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde Apple'ın A9 mobil işlemcilerinin üretimine başlayacak. A9 yongasının iPhone 6S'e güç katacağı muhakkak. Haberde A9'un 16 nanometrelik yonga setinin olacağı, TSMC'nin talebi karşılamak amacıyla ayda 50 bin silikon gofret üreteceği belirtiliyor. ( gofret deyince aklınıza tadelle falan gelmesin, silikon gofret elektronik cihazlarda kullanılan ametal bir öğe)

Gerçeklik payının yüksek olduğunu düşünüdüğümüz bu haberle birlikte nur topu gibi 6S dedikodularımız hayırlı olsun.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0