• Anasayfa
  • Mobil
  • 3.5 Milyon Dolarlık Özel iPhone 6: Diamond Ecstasy Limited Edition

3.5 Milyon Dolarlık Özel iPhone 6: Diamond Ecstasy Limited Edition

0
0
0
0
0
Gösteriş meraklısı ve parasına acımayan ultra zenginler için tasarlanmış iPhone 6, 3.5 Milyon Dolar fiyatıyla dudak uçuklatıyor.
Bildiğiniz gibi birçok akıllı telefon kullanıcısı cihaz seçiminde ilk başta teknik özelliklerine ve bu özelliklere göre belirlenen fiyata bakar. Bazı kesim ise gerek maddi yetersizlikten gerekse "Arasın mesaj atsın yeter" düşüncesinden dolayı sadece ucuz yollu telefonlara yönelirler.

Bir de "En pahalısı olsun" diye düşünen zengin kesimimiz de mevcut. Ve takdir edersiniz ki bu kesimin neredeyse hepsi iPhone cihazlarını tercih ediyor. Bunun sebebi de Apple'ın uyguladığı akıllı stratejiler diye varsayabiliriz.

Ancak haberimizdeki telefon ise "En pahalısından olsun" diyen kesimi bile aşan özellikle Arap şeyhleri gibi cebinden 10 bin lira düşse dönüp bakmayacak kesimin de değerli taşlar, özellikle altın merakı vardır. Bunun örneklerini sadece akıllı cihazlarda değil özellikle arabalarda görürüz. Normal fiyatı zaten bilmem kaç milyon dolarları bulan Bugatti Veyron alıp bir de 24 ayar altın kaplatan manyakları duymuşsunuzdur. (Bugatti alıp altın kaplatmak harbi manyaklık değil mi yahu!)

İşte tam yukarıda bahsettiklerimin çok seveceği bizlerin se bi 2-3 dakikasını bu haberi okuyarak sonrasında bir "Vay be" çekeceğimiz 2-3 saniyesini alacak bir telefon üretildi.Haberimize konu olan telefon iPhone 6. Ama biraz değiştirilmiş bir versiyonu. Goldgenie adlı İngiliz firma tarafından tekrar elden geçirilen bu telefonun kasasını 24 ayar altın ile değiştirmişler. Bir de bu aralar ünlü olan "metal çerçeve" anlayışına birazcık (!) farklılık katarak bu çerçeveyi tamamen elmaslar ile kaplamışlar. Yetmemiş Apple logosunu da yine elmaslar donatarak farklılık yaratmayı başarmışlar.Bir de isteyenlere altın yerine platinyum veya kırmızı altın kaplama da yapabileceklerini belirterek satışa sunmuşlar.Diamond Ecstasy Limited Edition adındaki bu özel yapım telefona ise $15.000 ile $3.500.000 fiyat belirlemişler. Yani ortalama olarak 40 Bin Türk Lirası ila 9 Milyon Türk Lirası arası değişen bir fiyatı bulunuyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0