iPhone 6 Ekran Boyutu Ne Kadar Olacak?

0
0
0
0
0
iPhone 6 Ekran Boyutu Ne Kadar Olacak?
iPhone 6, 2014 yılının ikinci yarısında kullanıcılarına kavuşacak. Apple'ın çıkardığı her iPhone'un bir öncekinden büyük olmasından dolayı sosyal medyada dolaşan komik fotoğraflara rağmen, kocaman ekranlı bir iPhone 6 ile karşı karşıya kalabiliriz!
iPhone 6, 2014 yılının ikinci yarısında kullanıcılarına kavuşacak. Apple'ın çıkardığı her iPhone'un bir öncekinden büyük olmasından dolayı sosyal medyada dolaşan komik fotoğraflara rağmen, dev ekranlı bir iPhone 6 ile karşı karşıya kalabiliriz.

Apple'ın, kullanıcılarından yoğun bir şekilde gelen büyük ekran talebine karşı koyamayacağı biliniyor. Ancak 6 inç boyutunda devasa bir phablet çıkarması da beklenmiyor. 5.7 inç ekranlı bir iPhone'un ortaya çıkması sanki çok daha olası. Apple'ın 6 inç boyutunda bir ekranı test ettiği fakat sonuçlarının pek tatmin etmediği söylentileri var. Bu nedenle 5.7'de karar kılacağı düşünülüyor.

4 inç boyutunda olan iPhone 5S'in, 4.7 inç ekranlı yeni bir modelle değişeceği tahmin ediliyor. Bu yüzden yeni çıkacak olan iPhone 6'nın 2 farklı boyuttaki ekranla satışa çıkması, kimse için sürpriz olmamalı.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0