• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6 ile Galaxy Alpha'nın 3D'li Karşılaştırılması

iPhone 6 ile Galaxy Alpha'nın 3D'li Karşılaştırılması

0
0
0
0
0
Daha önce çıkan iPhone serilerinin tasarımlarını kullanıcılarla paylaşan Martin Hajek, iPhone 6 ile en büyük rakibi Galaxy Alpha'yı 3D modelleyerek bir araya getirdi. Bize de bu iki amiral gemiyi birbirleriyle kıyaslamak düşer.
Apple'ın son gözdesi olan iPhone 6 ile ilgili her gün yeni sızıntı haberler çıkıyor. Fakat son olarak sızan fotoğraflar bu sefer sadece iPhone 6'ya ait değil. Önümüzdeki yıl kıyasıya rekabete gireceği düşünülen Samsung Galaxy Alpha'nın iPhone 6 ile kıyaslanan 3D modellemeler ortaya çıktı. Bunu yapan kişi ise Martin Hajek.

Daha önce iPhone'un modellerini paylaşan Hajek, bu sefer oldukça başarılı bir iş çıkarmış. Her iki cihazın 3D model halini önümüze getiren Hajek, bize  bu iki amiral gemiyi kıyaslama şansı tanıyor.Fotoğraflara baktığımızda gözümüze ilk çarpan iPhone 6'nın iPod Touch'a benzeyen tasarımı. Fakat iPhone 6 ile birlikte iPhone 4'ün kare tasarımından tamamen uzaklaşıldığını söyleyebiliriz.İki cihazı kıyaslayacak olursak iki cihazda iPhone 6 ve Galaxy Alpha 4.7 inç ekrana sahip. Ek olarak Samsung'un amiral gemisinin dikey kenar boşluklarında rakibine göre küçük bir avantajının olduğunu söyleyebiliriz. Ekranları kıyaslarsak iPhone'un rakibine göre daha iddialı özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Cihazın safir kaplama ve yepyeni bir çözünürlüğe sahip olması bekleniyor. Ayrıca iPhone 6'nın ekranındaki piksel yoğunluğunun 360ppi olacağı söyleniyor. 

Galaxy Alpha ise şu anda Apple'ın gözdesi olan iPhone 5S'e benzetiliyor. 3D modellemelere bakarak net kararlar vermek yanlış olsa da, cihazlar hakkında ufak da olsa fikir sahibi olmak mümkün.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0