• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6 ile Galaxy S6 Boyut Karşılaştırması

iPhone 6 ile Galaxy S6 Boyut Karşılaştırması

1
0
0
0
0
Akıllı telefon piyasasının en ağır topları olarak gözüken Apple ve Samsung'un, son kozları olan iPhone 6 ve Galaxy S6'yı, birbirlerine olan orjinal oranlarıyla, boyutları bakımından sizlere sunduk.
Akıllı telefon kullanıcılarının çoğu, günümüzde iPhonecular ve Samsungcular olmak üzere ikiye bölünmüş durumda. Aralarındaki çekişme, rekabet bitmez. En son iPhone 6 ve 6 Plus'ını tanıtmış, Samsung'un karşılığı da 2015 Mobile World Congress'de Galaxy S6 ve S6 Edge ile gelmişti.

Öncelikle ne iPhonecuyum, ne de Samsungcu (babalar gibi Asuscuyum). Ancak ben bile Samsung'un tanıtımından ve telefonunun özelliklerinden oldukça etkilendim. 

Asıl amacı ''iPhone 6'nın karşısında durabilmek, hatta daha da ileriye gitmek'' olan bir telefona göre,tanıtımda ve sonrasında detaylı bir şekilde belirtilen özellikleri oldukça tatmin edici ve iddialı durmakta.

Uzun bir süre boyunca bu iki telefon arasındaki çekişmeye tanık olacağız gibi görünüyor. Bizde, bu çekişme de bizim de payımız olsun amacı ile, sizlere iPhone 6 ve Galaxy S6'yı boyutları bakımından (birbirlerine olan orjinal oranları ile) fotoğraflarla sunduk.
Kıyaslamak ve hangisinin dış görünüş bakımından güzel olduğunu belirlemek size kalmış.


 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0