iPhone 6 Kılıfı Görüldü

0
0
0
0
0
WWDC 2014'ün yaklaşmasıyla beraber iPhone 6 için görseller gelmeye başladı. Bakalım daha büyük iPhone'u nasıl bulacaksınız?
Her yeni iPhone öncesinde çıkan söylenti ve görsellere bir yenisi daha eklendi. Apple'ın birçok ürününü üreten, dünyaca ünlü fabrika Foxconn'un içinden sızan görsel kafalarda yeni soruların belirmesine sebep oldu.

iPhone 6'ya ait olduğu iddia edilen görsellerde telefonun boyutunun büyüdüğü dikkatlerden kaçmıyor. Diğer bir önemli nokta ise ilk olarak iPhone 5s'te karşımıza çıkan True Tone Flash'ın (soğuk ve sıcak flash) bulunmuyor olması. Tabi yeni cihazın kamerasının da 8 megapiksel olacağı uzun süredir söylenmekte.

Son zamanlarda sızan görsel ve bilgilerin eskiye oranla doğruluk payı her ne kadar yüksek olsa da Apple'ın böyle bir cihazı piyasaya süreceğine pek ihtimal verilmiyor. Bu görsellerin fabrika içinden çıkması akıllara daha çok prototip cihazın olabileceğini getiriyor. Tabi görsellerde yer alan cihazın yapısı şu an satışta olan iPod Touch'a da benzemekte.

Diğer bir yandan Japon kılıf üreticilerden biri iPhone 6 için prototip olarak ürettikleri kılıfın görselini yayınladı. iPhone 6 ve iPhone 5s arasındaki farkın kolayca görülebildiği fark, kullanıcıları oldukça heyecanlandırdı.

5.5 inç veya 4.7 inç ekrana sahip olacağı tahmin edilen yeni iPhone'un henüz teknik özellikleri ise bilinmemekte.

 iPhone 6 ile ilgili tüm bilgiler için tıklayın0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0