• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6 Kılıflarının Örümcek Adamı: Zero G

iPhone 6 Kılıflarının Örümcek Adamı: Zero G

0
0
0
0
0
Mega Tiny şirketi tarafından yaratılan telefon kılıfı Zero G, çok enteresan bir özelliğe sahip.
Telefon piyasasında (özellikle de iPhone'lar için) envai çeşit kılıf bulmak mümkün (hatta bazıları artık iyice abartmış, saçmalamış durumda). Ancak 31 Mart'ta Kickstarter'da görücüye çıkan Zero G adlı iPhone 6 kılıfını, diğer kılıflara göre çok daha enteresan, ilgi çekici bir özelliğe sahip.

Standart iPhone kılıflarından görüntü olarak neredeyse hiçbir farkı olmayan Zero G için bir nevi ''yer çekimi karşıtı kılıf'' da diyebiliriz. Sebebi ise şu; kılıfın arka kısmında kullandılan NanoSuction kaplamanın sahip olduğu yapışkan materyal, telefonunuzu düz olan hemen hemen her zemine yapıştırmanızı sağlamakta. 

 

NanoSuction dediğimiz olay da milyonlarca küçük emme gözeneklerinin bir araya getirlimesiyle oluşturulmuş bir materyal. Yaklaşk 6-inçlik kare bir alanı olan yapışkan yüzey 4,5 kiloya kadar da ağırlık taşımakta (ileride iPhone'lar dışında telefonlara geçerlerse de rahatlıkla üstesinden gelebilir).

NanoSuction'ın geliştirici firması Mega Tiny şu an diğer akıllı telefonlar ve tabletler için de bu kılıfı tasarlamaktalar. Nano'nun en güzel yanlarından biri de cebinize ya da çantanıza koyduğunuz zaman herhangi bir cisme ya da objeye yapışmıyor oluşu (yüzeyi de son derece kolay temizlenmekte). 
 


NanoSuction teknolojisi ile Zero G kılıflar iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için Haziran'da 50 dolardan satışa sunulacak. Ancak Mega Tiny firması ön siparişler için bu fiyatı 40 dolara çekeceğini açıkladı.

Bu arada buradan Mega Tiny'e sesleniyorum, bu fikrin aklınıza nereden geldiğini biliyoruz;

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0