• Anasayfa
  • Mobil
  • "iPhone 6 Mı Samsung Galaxy S6 Mı?" Kavgası Kanlı Bitti

"iPhone 6 Mı Samsung Galaxy S6 Mı?" Kavgası Kanlı Bitti

4
2
1
1
1
Günümüzün popüler tartışmaları olan "Android mi iOS mi?" ya da son çıkan telefonlarla birlikte ortaya çıkan "iPhone 6 mı Samsung Galaxy S6 mı?" soruları ve tartışmalarının en şiddetlisi kanlı sonuçlandı.
Her zıtlıkta olduğu gibi mobil teknolojilerde de bazı klasikleşen tartışmalar bulunur. Bunların en babası da "Android mi yoksa iOS mi?" şeklinde olur. Birçok teknoloji tartışmalarında, bloglarda ve forumlarya yapılan çetin tartışmalarda pek de bir sonuç bulamayız.

2015'e gelmemiz ve Mobil Dünya Kongresi'nde Samsung'un yaptığı lansman sonrası bu klasik tartışma biraz değişerek "iPhone 6 mı yoksa Galaxy S6 mı?" sorusuna döndü. Teknolojik açıdan ve sundukları yeniliklerle sadece ülkemizde değil tüm dünyadaki teknolojiseverler tarafından bu tartışma yapılır.Fakat Amerika'nın Oklahoma eyaletine bağlı Tulsa şehrinde yaşanan bir tartışma bu işi çok ciddi boyutlara taşımız. İki Amerikan vatandaşının arasında bir barda "Android mi iOS mi?" "iPhone 6 mı Galaxy S6 mı" gibi bir tartışma yaşanmış. Fakat kanda dolaşan alkolün etkisiyle bu tartışma şiddetlenerek bıçakların ve bira şişelerinin hava uçuştuğu bir kavgaya dönüşmüş. Her iki kişinin sağlık durumu bilinmiyor olsa da ciddi bir sorun olmadığı düşünülüyor.Günümüzde birçok alanda rastladığımız bu şiddetli tartışmalar en son futbol konusunda yaşanmıştı. Konuya değinmeye gerek yok hepiniz biliyorsunuz fakat sırf sevdiği şeyin fanatiği olacak derecede seviyor olmak birine zarar verebilme yetkisi vermez. Gerek takım konusunda gerekse bu tarz teknolojik fan olma konusunda oturur tartışırsınız. Ancak bu seviyelere gelmemeli.Neyse, bu konuya girecek olursak burada destan yazmak gerekir. Yazsak da bir şey değişir mi orası meçhul. Fakat konumuz iOS ve Android iken belirtmiş olalım. Siz iOS'i de seviyor olabilirsiniz. Android'i de. Ya da Windows Phone kullanmak sizin hoşunuza gidebilir. Ancak tartışmalarda da karşınızdakinin görüşüne saygılı olmanız gerektiğini lütfen unutmayınız.
4
2
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
4
2
1
1
1