iPhone 6 Nasıl Olacak?

1
0
0
0
0
iPhone 6 Nasıl Olacak?
iPhone 5S'in ardından bir sonraki telefonun yenilenmiş bir 5 modeli değil, yeni bir model olması beklenen Apple'ın yeni telefonu iPhone 6 olacak. iPhone Air adıyla anılması beklenen bu telefonun tasarımı ve özellikleri ile ilgili bilgiler de sızmaya devam ediyor.
iPhone 5S'in ardından bir sonraki telefonun yenilenmiş bir 5 modeli değil, yeni bir model olması beklenen Apple'ın yeni telefonu iPhone 6 olacak. Tabletlerinde yeni modeline Air ismini veren Apple'ın bu yeni telefonunun da adının iPhone air olarak anılması bekleniyor.

iPad Air'ın temel özelliği olan ince ve hafif tasarımın iPhone Air'a da yansıması muhtemel görünüyor ki; Apple kanadından sızan son bilgiler iPhone 6'nın 6mm kalınlığa sahip olacağı doğrultusunda. Bu ölçülerle, 7.6 mm'lük 5S ve 5'i de geride bırakan iPhone 6 ya da nam-ı diğer iPhone air, hem Apple'ın hem de sınıfının en ince tasarımına sahip olacak.

Tasarımını yine alüminyum gövde ile güçlendirecek olan iPhone Air, donanım olarak da 5S ile benzer özellikler gösterecek.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0