iPhone 6'nın Ekranı Kıvrımlı mı Olacak?

1
0
0
0
0
iPhone 6'nın Ekranı Kıvrımlı mı Olacak?
Apple bir sonraki nesil için yine 2 farklı model üretecek. Üstelik önümüzdeki yıl çıkacak olan 2 yeni iPhone modeli daha iyi sensörlere ve kıvrımlı ekranlara sahip olacak.
Bloomberg’in raporuna göre önümüzdeki yıl çıkacak olan 2 yeni iPhone modeli daha iyi sensörlere ve kıvrımlı ekranlara sahip olacak.

Apple’ın 2014 model iPhoneları ile ilgili söylentiler yayılmaya başladı bile. (zaten söylentiler ve dedikodular olmadan Apple’ın ne farkı kalır ki diğer üreticilerden?)

Bloomberg kaynaklı bir rapora göre Apple’ın Eylül ayında piyasaya süreceği iki yeni model iPhone, iPhone 5’ten daha geniş ekranlara sahip olacak. Üstelik biri 4.7, biri 5.5 inç olacak olan bu telefonların ikisi de kıvrımlı ekrana sahip olacak. Bu da Samsung’un Galaxy Note’unun 5.7 inçlik genişliğine yakın bir ekran sunacak Apple severlere.

Ayrıca yeni iPhonelar yeni özel algılayıcılarla donatılmış olacak. Örneğin yeni iPhonelarımız, hava basıncını ölçen sensörler yardımı ile havanın nasıl olacağı konusunda tahminde bulanabilecek.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0