• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6'nın Ekranına 3 Tane Kızgın Demir Top Koyarsanız Ne Olur?

iPhone 6'nın Ekranına 3 Tane Kızgın Demir Top Koyarsanız Ne Olur?

0
0
0
0
0
Telefonlar üzerinde değişik fantezilerine devam eden Techrax, bu sefer iPhone 6’nın üzerine 3 tane kızgın demir top koyduktan sonra neler olacağını merak etmiş.
Benim Techrax ekibine karşı özel bir ilgim var. En büyük sebebi ise kendimizden bir parçayı onlarda görüyor olmam. Son zamanlarda telefonları pek kırıp parçalamasak da (ki bunun sebebi son zamanlarda daha çok bilgi vermeye dayalı videolar çekmek isteyişimiz) kafalarımız bu ekiple aynı psikopatlık derecesinde çalışıyor. (yakında bir telefondan bütün hıncımızı çıkaracağız, kimse merak etmesin)

Techrax, çalışır vaziyetteki iPhone 6’nın üzerine 3 tane kızgın demir top koyduğunda neler olacağını merak ederek bunu takipçileriyle paylaşmış. Sırasıyla üç tane kızgın topu iPhone 6’nın üzerine koyup bir taşla bastıran ekip, daha sonra cihazın çalışıp çalışmadığını kontrol ediyor. Beni dumura uğratan olay ise 3 tane kızgın demir top ekranı perişan etmiş olmasına rağmen cihazın hala çalışıyor durumda olması. (adam baya arayüzde bir şey olmamış gibi geçiş yapıyor) Baktı ki cihaz hala çalışıyor, sonra taşı eline alan arkadaş Allah ne verdiyse iPhone 6’ya girişiyor.Techrax bu video ile yine tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. Ayrıca bu video ile iPhone 6’nın ciddi anlamda dayanıklı olduğunu da öğrenmiş olduk. Aşağıdaki videoyu izleyerek Techrax ekibinin yaptığı işkence testini daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0