iPhone 6'nın Kamera Çıkıntısı Gizlenmiş!

0
0
0
0
0
​Apple’ın 9 Eylül’de tanıttığı iPhone 6 modellerinin fotoğraflarında kamera çıkıntısını gizlediği ortaya çıktı. Apple’ın kendi sitesinde de iPhone 6 fotoğraflarında kamera çıkıntısı bulunmuyor. Telefonun profilinden çekilen görüntülerinde, kameranın çıkıntısının olmadığı farkediliyor.
Apple’ın 9 Eylül’de tanıttığı iPhone 6 modellerinin fotoğraflarında kamera çıkıntısını gizlediği ortaya çıktı. Apple’ın kendi sitesinde de iPhone 6 fotoğraflarında kamera çıkıntısı bulunmuyor. Telefonun profilinden çekilen görüntülerinde, kameranın çıkıntısının olmadığı farkediliyor.
 
Fakat birkaç gün önce ABD’de satışa çıkarılan iPhone 6 modellerinde, telefona profilden bakıldığında çıkıntısının olduğu görülebiliyor. Firmanın bu düzenlemeyi yapmasının sebebi olarak, en azından fotoğraflarda daha güzel görünmesi olduğu söyleniyor.
 
Aynı fotoğraflar şirketin kendi internet sitesinde hala görülüyor. Bu durumla ilgili Apple’dan hala bir açıklama gelmedi. (ben sanki buru durumda bi' çakallık seziyorum, sizce durum nedir?)0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0