• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6'nın Üzerinden Ütüyle Geçilirse Ne Olur?

iPhone 6'nın Üzerinden Ütüyle Geçilirse Ne Olur?

0
0
0
0
0
iPhone 6'nın Üzerinden Ütüyle Geçilirse Ne Olur?
Diğer testlere göre bu testin yine bir olasılığı var. Xperia Z3'ün üzerine Nutella sürüp, sonra da çalışıyor mu diye bakmak yerine cihazın üzerinde ütü basılması, insana daha bir anlaşılır geliyor. Arkadaş, bu sefer iPhone 6'nın üzerine ütü basarak çalışabilirliğini test ediyor.
Diğer testlere göre bu testin yine bir olasılığı var. Sony Xperia Z3'ün üzerine Nutella sürüp, sonra da çalışıyor mu diye bakmak yerine cihazın üzerinde ütü basılması, insana daha bir anlaşılır geliyor. Zira o telefon cepte unutulur ve annemiz, pantolonun ceplerini kontrol etmeden ütü basabilir. Sonuçta olabilir bir tarafı var. Bu bağlamda arkadaş, iPhone 6'nın üzerine ütü basarak çalışabilirliğini test ediyor.

Artık böyle ekstrem testler, teknoloji dünyasının magazinel bir boyutu oldu. Ne zaman üst düzey bir akıllı telefon çıktığında, manyağın biri çıkar (TAA'ya selamlar) üzerinde çiğ köfte yoğurur, makineli tüfekle tarar, sonra da aynı verimlilikte çalışıyor mu diye test eder. Bunun hepimize eğlenceli geldiğini kabul edelim.

Ama yukarıda da söylediğim gibi, telefonun üzerine bin de bir ihtimal de olsa ütü basılabilir. Arkadaşımız da bunu düşünmüş olmalı ki, iPhone 6'yı üzerine ütü basarak test ediyor. Test sonrası cihazın ekranında belirgin hasarlar oluyor. (özellikle renk anlamında) Tam olarak çalışıp çalışmadığını öğrenmek için hep birlikte videoyu izleyelim:
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0