• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6 Plus’ı Bükmeye Çalışan İki Velet

iPhone 6 Plus’ı Bükmeye Çalışan İki Velet

2
1
0
0
0
iPhone 6 Plus’ı Bükmeye Çalışan İki Velet
​“Bir deli kuyuya taş atar, 40 akıllı çıkarmaya çalışır” diye bir atasözümüz var. Şimdiki haberimiz de tam bu atasözünü doğrular nitelikte. Adamın biri iPhone 6 Plus’ın büküldüğünü gösteren video yayınladı, şimdi herkes bu cihazı bükmeye çalışıyor.
“Bir deli kuyuya taş atar, 40 akıllı çıkarmaya çalışır” diye bir atasözümüz var. Şimdiki haberimiz de tam bu atasözünü doğrular nitelikte. Adamın biri iPhone 6 Plus’ın büküldüğünü gösteren video yayınladı, şimdi herkes bu cihazı bükmeye çalışıyor.
 
Twitter ve Facebook’ta #bendgate hashtag’ini kullanarak iPhone 6 Plus’ın büküldüğünü gösteren video-fotoğraf paylaşımları atık her an karşımıza çıkıyorken, şimdi de iki tane ABD’li olduğunu düşündüğümüz velet, Apple Store’a giderek iPhone 6 Plus’ı bükmeye çalışıyor. Her fırsatta cihazı bükmeye çalışan iki arkadaş, bunu videoya çekerek oldukça eğlenmişe benziyorlar. (hadi orası ABD, çocuğu gördükleri zaman “yapma evladım” deyip olayı kapatırlar. Ülkemizde yapmaya kalkmayın sakın, fark edilirse neler olabileceğini az çok tahmin ediyorsunuzdur zaten)
 
Bakalım bu iki arkadaş bükme işini becerebilmişler mi:
 
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0