• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6 Plus Kullanıcıları Daha Fazla Veri Kullanıyor

iPhone 6 Plus Kullanıcıları Daha Fazla Veri Kullanıyor

0
0
0
0
0
Apple hakkında farklı iddiların dolaştığı son günlerde ortaya çıkan raporlar tüm kullanıcıların dikkatini çekti. Gelen haberlere göre iPhone 6 Plus kullanıcıları diğer iPhone kullanıcılarına göre daha fazla veri tüketiyor.  
Apple hakkında farklı iddiların dolaştığı son günlerde ortaya çıkan raporlar tüm kullanıcıların dikkatini çekti. Gelen haberlere göre iPhone 6 Plus kullanıcıları diğer iPhone kullanıcılarına göre daha fazla veri tüketiyor.  

Yayınlanan analiz raporunda 5.5 inçlik iPhone 6 kullanıcıları 4.7 inçlik iPhone 6 veya daha küçük boyutlara sahip iPhone kullanıcılarının neredeyse iki kat fazla veri kullanıyor. Gelen veriler iPhone 3GS ile karşılaştırıldığında ise 10 kat daha fazla bir veri kullanımı olduğu görülüyor. Ayrıca rapor, iPhone 6 Plus’ın tablet görevi görmesinden ve daha fazla medya içeriği kullanılmasından dolayı veri kullanımının arttığını gösteriyor. Hala yatırım alanında en çok sözü geçen işletim sisteminin iOS olduğunu gösteren veriler bu cihazlara yapılan yatırımın yüzde 64, Android cihazlara yüzde 27 ve Windows Mobile cihazlara ise yüzde 9 olduğunu gösteriyor. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0