iPhone 6 Şarj Aleti ve Çift Yönlü USB Kablosu Görüntülendi

1
1
0
0
0
iPhone 6 Şarj Aleti ve Çift Yönlü USB Kablosu Görüntülendi
Apple'ın USB kablo patentine başvurmasıyla başlayan iPhone 6'nın kutu içeriği, yeni gelen görüntüler eşliğinde iyice netleşmeye başladı.
Kendi tasarladığı Lightning özelliği ile USB kullanımını daha da kolaylaştırarak aynı özelliğe sahip USB konnektör ile birleştirdiği öğrenilen Apple, yeni telefonla birlikte USB kablosunu da piyasaya sürmüş olacak.

Apple sertifikalı moca.co adlı üretici tarafından internete sızdırılan kablo, her iki ucunun kullanılabilmesi sebebiyle kullanıcılara büyük kolaylık sağlayacak. Yalnız yeni iPhone ile gelen yenilikler bununla da sınırlı kalmayacak. Aynı kaynak tarafından ortaya çıkarılan yeni şarj aleti, iPhone 6 ve 6L'nin daha yüksek kapasiteli tasarlanması sebebiyle 2 amperlik güçlü adaptör üretildiğini gün yüzüne çıkardı.

Moca.co, çift taraflı USB kablosunun 2014 yılında satışa sunulma ihtimalinin çok düşük olacağını açıkladı. Bu açıklamayı, kendi ön siparişlerini beslemek amacıyla mı yoksa gerçekten böyle bir bilgi edindiği için mi yaptığı bilinemez. Son nesil iPhone hakkındaki tüm detaylar 9 Eylül'de kesinleşecek. (9 Eylül, özellikle İzmirliler için daha da önemli bir gün olacak)

iPhone 6 şarj aleti ve USB kablosunu detaylı olarak incelemek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.
 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0