• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6 Plus Bükülme Haberleri, iPhone Satışlarını Etkiledi mi?

iPhone 6 Plus Bükülme Haberleri, iPhone Satışlarını Etkiledi mi?

0
0
0
0
0
iPhone 6 Plus Bükülme Haberleri, iPhone Satışlarını Etkiledi mi?
Apple’ın ilk büyük ekranlı telefon girişiminde iPhone 6 Plus’ın kolay bükülmesi ve viral şekilde internet aleminde yayılması, cihazı satın almak isteyen ciddi bir kitleyi de satın alıp almamak konusunda tereddüde düşmesine neden oldu. Peki gerçekten bu haberin ardından cihazı almak isteyen kitlenin fikri değişti mi?
Büyük ekranlı telefonların piyasaya giderek hakim olmasının ardından Apple’dan böyle bir hamle gelecek mi diye beklentiler vardı. Yeni iPhone serisi ile bu beklentilerin gerçekleştiğini görüyoruz. Fakat Apple’ın ilk girişiminde iPhone 6 Plus’ın kolay bükülmesi ve viral şekilde internet aleminde yayılması, cihazı satın almak isteyen ciddi bir kitleyi de satın alıp almamak konusunda tereddüde düşmesine neden oldu. Peki gerçekten bu haberin ardından cihazı almak isteyen kitlenin fikri değişti mi?
 
Phonearena isimli internet sitesinin düzenlediği ankette, insanların bu cihazı alma konusundaki fikirleri soruldu. Ankete katılanların %80’i cihazın bükülmesi konusunda endişeli olduklarını ve cihazı satın almayı düşünmediklerini söylediler. Geri kalan kısım ise bu durumun kendileri için bir sorun teşkil etmediği görüşünde. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0