iPhone 6'nın Şeritleri Cepte Boyanıyor mu?

2
1
0
0
0
Apple’ın yeni nesil iPhone’ları ile ilgili şikayetler öyle bir boyut almaya başladı ki, “acaba ne bulsak da Apple’a giydirsek” olayına dönmeye başladı. Şimdi de bazı kullanıcılar, yeni iPhone’larının yanlarında bulunan şeritlerin, cihazı ceplerinde taşıdıkları sırada jean pantolonlarının rengini aldığına dair şikayette bulundu.
Apple’ın yeni nesil iPhone’ları ile ilgili şikayetler öyle bir boyut almaya başladı ki, “acaba ne bulsak da Apple’a giydirsek” olayına dönmeye başladı. Şimdi de bazı kullanıcılar, yeni iPhone’larının yanlarında bulunan şeritlerin, cihazı ceplerinde taşıdıkları sırada jean pantolonlarının rengini aldığına dair şikayette bulundu.
 
PhoneArena'daki birkaç kullanıcının “iPhone’nunuzun şeritlerini fazla bastırmadan bir fırça ile temizleyin” şeklindeki çözümüne karşılık olarak şikayette bulunan kişi, bir sonuç alamadığını açıkladı. Şeritlerin boyalı kısmı hala renkli bir şekilde kalıyormuş.
 
Benim şahsi fikrimi soracak olursanız (sormasanız da olur, ben yine söylerim) öncelikle şunu söylemeliyim, ne Apple fanıyım ne de Android. Ama arkadaş, sen Apple’sın yani. Böyle bir sorunu nasıl yaşatırsın kullanıcılarına? Sonuçta bu telefonu adam kot pantolonunun cebine koyar, kotla bir temas haline geçebilir. Bence bu sorunun olabilme olasılığına karşılık olarak bir şeyler düşünülmesi gerekiyordu. Gerçekten ciddi paralar ödenerek alınan bir cihazın, bu kadar ucuz sorunlar yaşatmaması lazım kullanıcılarına. Neyse, aşağıda boyanmış olan iPhone 6’nın görsellerini paylaştık, bir de siz göz atın.

2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0