iPhone 6 ve IOS 8 Belli Oldu

0
0
0
0
0
Kasa dışında telefonun ön paneli de ilk defa görüntülendi. Dış görünüşünde boyut farkı dışında serinin daha önceki telefonu olan 5s'e göre her hangi bir farklılık gözlemlenmezken, yeni model ile birlikte büyük ekranın geleceği doğrulanmış oldu.
Neredeyse her gün konuştuğumuz iPhone 6 için sonunda somut bir kanıt geldi. Birçok firma gibi Apple için de üretimini yapan Foxconn fabrikasından 4.7 inçlik yeni iPhone 6'nın üretim kalıbı görüntülendi.  
 
Tabi kasa dışında telefonun ön paneli de ilk defa görüntülendi. Dış görünüşünde boyut farkı dışında serinin daha önceki telefonu olan 5s'e göre herhangi bir farklılık gözlemlenmezken, yeni model ile birlikte büyük ekranın geleceği doğrulanmış oldu.  


Aslında 4.7 inçlik iPhone 6'nın geleceğini doğrular nitelikte olan IOS 8'den alındığı iddia edilen ekran görüntüsü de bugün internette yayınlanmıştı.  
 
Sızıntıların çıkacak cihazlar hakkında birçok bilgiyi yansıttığı bir dönemde, bugün gelen detaylarla beraber 4.7 inçlik iPhone 6 nerdeyse doğrulanmış oldu. Ancak Apple cephesinden her hangi bir açıklama yok.

Zaten Apple, yeni ürünlerini tanıtmadan önce sessizliğe bürünen bir firma. Kesin cevabı Apple'ın düzenleyeceği etkinliğe kadar öğrenemeyeceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0