• Anasayfa
  • Mobil
  • Google Kurucusu Eric Schmidt iPhone Kullanırken Yakalandı!

iPhone 6'ya Samsung Taklidi Diyen Google Başkanı Eric Schmidt Fena Yakalandı!

1
0
0
0
0
iPhone 6 için Samsung klonu yakıştırması yapan Google Yönetim Kurulu Başkanı Eric Schmidt, iPhone 6 kullanırken yakalandı!
Google’ın çatı şirketi Alphabet’in yönetim kurulu başkanı Eric Schmidt fena yakalandı. Daha önce iPhone 6 hakkında yaptığı sert açıklamalar ile gündeme gelen Schmidt, cihaz hakkında Samsung klonu benzetmesi yapmıştı.Hatta bunula da yetinmemiş,  Apple’ın iPhone 6 ile birlikte Samsung’un yıllardır yaptığını tekrar ettiğini söylemiş ve Apple’ın rakibini taklit ettiğini belirtmişti.

 iPhone ile Yakalandı!

Atalarımız büyük “lokma ye ama büyük konuşma” diye boşuna dememiş. Bu sözleri söyleyen Eric Schmidt, Google’a katılan Deepmind şirketinin geliştirdiği yapay zeka AlphaGo ile Go oyunu ustası Demis Hassabis’in karşılaşması sırasında iPhone kullanırken görüntülendi. Güney Kore’de çekilen fotoğrafta, Google yöneticisi iPhone ile fotoğraf çekerken görüntüleniyor. 

 Google Başkanı Neden iPhone Kullanıyor?

Eric Schmidt’in neden iPhone kullandığı hakkında en ufak bir bilgimiz yok ancak teknoloji şirketlerinin yöneticileri zaman zaman rakip firmaların ürünlerini kullanabiliyor. Benzer bir durumu daha önce Microsoft Windows Phone bölümü yöneticisi Joe Belfiore’nin yaşadığını hatırlıyoruz. Yöneticiler, rakip firmanın ürününü tanımak için mi yoksa gerçekten iyi olduğunu düşündüğü için mi iPhone kullanıyor buna da isterseniz siz karar verin.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0