• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6'ya Yönelik İddialar Tam Gaz Devam ediyor

iPhone 6'ya Yönelik İddialar Tam Gaz Devam ediyor

0
0
0
0
0
iPhone 6'ya Yönelik İddialar Tam Gaz Devam ediyor
Apple'ın bu yıl içerisinde tanıtması beklenen iPhone 6'nın yeni özellikleri sızdı. Bu seferki iddiaların gerçekleşme payı diğerlerine göre daha fazla.
Tanıtılmasına her geçen gün bir adım daha fazla yaklaşılan iPhone 6 hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Ancak bu seferki iddia, daha öncekilere göre olabilitesi daha yüksek gibi görünüyor.

Apple ürünleri hakkında isabetli tahminleri ile tanınan Sun Chang Xu'nun sızdırdığı bilgilere göre Apple, iPhone 6'da sensörleri geliştirerek, sıcaklığın, nemin ve basıncın ölçebilir olacağı belirtiliyor.

Güvenilir kaynaklardan alınan bilgilerin, henüz doğruluğu yok. Ancak Apple gibi bir şirketin bir telefona ekleyebileceği cinsten özellikler. Bu özelliklerin 3. parti uygulamalara açılarak, daha fazla işlevsel uygulamalarda çıkabileceği dikkatlerden kaçmıyor.

Diğer bir yandan son zamanlarda kalp ritmi ölçerinde popüler olmasıyla Apple'ın iPhone 6'da 'Healtbook' isminde bir uygulamayla, bu teknolojiyi kullancağı söyleniyor. Ancak bunun tasarım bozulmadan, telefon üzerine nasıl uygulanacağı gizemini korumakta.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0