iPhone 6'nın Yeni Görüntüleri Sızdı

2
0
0
0
0
iPhone 6 ile ilgili bu zamana kadar ilk kez bu kadar net görseller sızdı! Galiba iPhone 6 ile ilgili görmediğimiz bir şey kalmadı.
iPhone 6 ile ilgili yeni görseller internete düşmeye devam ediyor. Yeni sızan görüntüler, şu ana kadar internette gördüğümüz en net görüntüler. 

Eğer bu görüntüler gerçekse, artık iPhone 6 ile göreceğimiz farklı bir görsel kalmadı diyebiliriz. Feld & Volk'un instagram hesabından yayınladığı görüntüler, Apple'ın 4.7 inçlik iPhone modeline ait. Profilden çekilen fotoğrafları gördüğümüzde, cihazın ne kadar ince olduğunu görebiliriz. İddialara göre iPhone 6 sadece 7 mm. Cihazla ilgili görseller, daha önceki sızan görsellerle birebir örtüşüyor. Ses ve güç düğmeleri aynı yerlerinde.Bu fotoğraflar her ne kadar gerçek bile olsa, şu anda yayınlanmamış bir telefonun görüntüleri karşımızda. Yani Apple hala ürün üzerinde ufak tefek değişiklikler yapabilir. (ki bu değişiklikler en fazla yüzeysel olabilir, donanımsal olacağını zannetmiyorum) iPhone 6'nın 5.5 inçlik phablet modeliyle birlikte 9 Eylül'de tanıtılması bekleniyor.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0