• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple Yanlışlıkla iPhone 6C Görseli Paylaştı!

Apple Yanlışlıkla iPhone 6C Görseli Paylaştı!

0
0
0
0
0
iPhone'un bu sene yapacağı yeni lansmanda tanıtılması beklenen iPhone 6S modelinin yanında tekrar iPhone 6C modeli geleceği Apple'ın yaptığı bir hata sonucunda ortaya çıktı!
Bu senenin Apple tarafında en merak edilen detayı iPad Pro modeli gibi gözüküyor olsa da birçok kullanıcı asıl olarak iPhone 6S telefonunu beklemekte.

Ancak görünüşe göre iPhone 6S yalnız olmayacak. Çünkü Apple'in yeni tanıttığı ve sizlere buradan aktardığımız yeni şarj standı görsellerini Apple tarafından yanlışlıkla (!) iPhone 6C görseli de eklendi. Kısa süre içerisinde kaldırılan bu görsel tabiki çokdan farkedilmişti.Resimde görebileceğiniz gibi tasarımsal anlamda iPhone 5C modelinden sadece home tuşunda farklılık sunan 6C modeli, Apple kullanıcıları tarafından iPhone 6S modeline daha uygun fiyatlı bir alternatif yaratacak gibi duruyor. Apple'ın aslında 5C'den istediği geri dönütü alamaması sebebiyle 6C'de daha iyi ekstralar da olabileceğini de belirtmiş olalım.

Apple tarafından fotoğrafla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi. Geleceğini de düşünmüyoruz. Eylül ayında tanıtılması beklenen yeni Apple telefonları modellerinde iPhone 6C'yi görüp görmeyeceğimizi ya da farklı bir isimlendirmeye gidilecek mi hep beraber göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0