• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple'ın C Serisine Ait Yeni Modeli iPhone 6C, 4 İnç Ekranla Gelecek

Apple'ın C Serisine Ait Yeni Modeli iPhone 6C, 4 İnç Ekranla Gelecek

0
0
0
0
0
Apple, önümüzdeki yılın ilk çeyreğinden itibaren metal kasalı ve inç ekran büyüklüğündeki iPhone 6C modelini duyurmayı planlıyor.
İlk olarak 2013 yılında iPhone 5C ile ‘C’ serisi modellerini başlatan Apple, önümüzdeki yılın başlarında iPhone 6C modelini tanıtmaya hazırlandığı belirtiliyordu. Apple’ın CEO’su olan Tim Cook da şirketin iPhone 6C ile ilgili planlarının olduğunu kabul etti. 

Söylenenlere göre iPhone 6C, bir önceki C modelinde kullanılan plastik gövde yerine metal gövdeye sahip olacak. Ayrıca modelin, 2016’nın ilk çeyreğinde duyurulup satışa sunması planlanıyor. 

Yılda yalnızca bir iPhone tanıtan Apple, 5C’de olduğu gibi yine yılda iki iPhone modeli tanıtmaya başlayacak fakat yine de şirketin planlarında bazı değişiklikler yapabileceği belirtiliyor. Her şeyden önemlisi iPhone 6C’nin 4 inçlik bir ekran büyüklüğüne sahip olacağı söyleniyor.Apple’ın büyük ekran kullanmayı seven Android kullanıcılarını kendilerine çekme çabası olarak iPhone 6 Plus modelini üretmesi ve dolayısıyla artık akıllı telefon pazarına büyük ekranlı telefonların hakim olmaya başlamasına rağmen iPhone 6C’nin 4 inçle piyasaya sürülecek olması hakkında düşünceleriniz nedir?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0