• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6c’nin Özellikleri, Fiyatı ve Satışa Çıkarılacağı Tarih Belli Oldu!

iPhone 6c’nin Özellikleri, Fiyatı ve Satışa Çıkarılacağı Tarih Belli Oldu!

2
2
1
1
0
Apple’ın 4 inç büyüklüğündeki yeni telefonu iPhone 6c ile ilgili hemen hemen tüm detaylar belli oldu.
Yakın bir zamana kadar bizi ‘acaba iPhone 7c adıyla mı gelecek?’ diye tereddütte bırakan fakat artık birçok kaynakta iPhone 6c adıyla geleceği belirtilen Apple’ın yeni telefonunun tüm detayları belli oldu. Çin’den gelen raporlar, telefonun tasarımı, fiyatı ve özellikleriyle ilgili tüm bilgilere erişmemizi sağladı.

Foxconn ve MyDrivers’tan gelen kaynaklar, iPhone 6c’nin yapısının 6s’te olduğu gibi yumuşak metal şeklinde olmayacağını gösteriyor. Söylenenlere göre cihaz, tasarım olarak daha çok iPhone 5s’e benzeyecek.

iPhone 6c’nin renkleri altın, gümüş ve uzay grisi olacak. 1642mAh gücünde bataryayla gelecek olan iPhone 6c, 2 GB RAM ve A9 işlemciye sahip olacak. 4 inç büyüklüğünde 1136 x 640 piksel çözünürlükte ekranla birlikte gelecek olan iPhone 6c’nin fiyatı, MyDrivers’ın yayınladığı rapora göre 617 dolar olması bekleniyor. (iPhone 6s’ten daha ucuz fakat yine de pahalı gibi geldi bana)

Foxconn, Apple’ın iPhone 6c’yi önümüzdeki aydan itibaren seri olarak üretmeye başlayıp Nisan ayında da tanıtacağını söylüyor.


2
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
2
2
1
1
0