• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6c'nin Renk Seçeneklerinin Hakkında Tasarım Çalışması

iPhone 6c'nin Renk Seçeneklerinin Hakkında Tasarım Çalışması

1
0
0
0
0
Ferry Passchier adındaki bir tasarımcı, iPhone 6c'nin renkli modellerini kendi yaptığı çalışmayla birlikte gösterdi.

Apple'ın yeni iPhone modeli olan iPhone 6S'i piyasaya sürmesinin üzerinden aylar geçti. Teknoloji devinin her sene Eylül ayında yaptığı lansmanıyla yeni bir telefon modelini piyasaya sürdüğünü biliyoruz ancak bu sefer Eylül ayının dışında da bir iPhone modelinin satışa sunulduğunu göreceğiz. Apple tarafından sözlü bir açıklama yapılmamış olmasına rağmen Apple ile birlikte çalışan tüm haber kaynaklarının bildirdiğine göre yeni bir iPhone modeli yolda. iPhone 6c olarak isimlendirilen bu model, iPhone 6S'e benzer özelliklere sahip olacak ancak bazı kaynaklardan açıklanana göre iPhone 5S'in tasarımına daha çok benzeyen bir tasarımla Apple fan'larıyla buluşacak. (iPhone 6c'nin açıklanan özelliklerinin bulunduğu haberimize buradan ulaşabilirsiniz)

Birkaç senedir tasarım konusunda kullanıcılarına kulak vererek farklı renk seçeneklerini telefonlarında kullanmaya özen gösteren Apple'ın, yeni iPhone 6c modelinde de farklı renkler kullanması bekleniyor. Ancak telefon modeli hakkındaki çoğu şey gibi bu da sadece bir tahmin. Telefonun nasıl bir tasarıma sahip olduğunu göstermemek adına çalışanlarına bile rahat vermeyen Apple, telefonun sahip olacağı renk seçeneklerini de açıklamış değil. Bu seçeneklerin açıklanmasını beklemeyen ve kendi tasarımlarını yapmaya karar veren Ferry Passchier isimli bir tasarımcı, oldukça gerçekçi görünen iPhone 6c renk seçeneklerini internette yayınladı.

Şahsen yeni iPhone 6c modelinin bu tasarımlardan çok farklı olacağını düşünmüyorum ancak tasarımların tutarlılığını ve güzelliğini yargılamak sizlere kalmış birşey. iPhone 6c modelinin Mart ayında tanıtılacağı söylenenler arasında, yani Mart ayına kadar sahip olacağımız en iyi tasarım örneklerinden birisi de Ferry'nin çalışması.

Kaynak: PhoneArena 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0