• Anasayfa
  • Mobil
  • 4 İnçlik iPhone 6C, 6S Plus ve 6’nın Yanında Nasıl Dururdu?

4 İnçlik iPhone 6C, 6S Plus ve 6’nın Yanında Nasıl Dururdu?

0
0
0
0
0
Eylül’ün 9’u, Apple’ın yeni modelleri iPhone 6S ve 6S Plus ile karşılaşacağımız tarih olacak ve bu kadar az zaman kala hala Apple’ın yeni cihazlarına dair söylentiler duymaya devam ediyoruz.
Bir süre önce Apple’ın yeni model 6S ve 6S Plus’ın yanında bir de daha küçük ekranlı telefon tercih edenler için iPhone 5C’nin takipçisi olarak 6C modelini tanıtabileceğine dair söylentiler yayılmış ve Cupertino devinin “C” serisine devam edip etmeyeceği sorusu belrmişti.

Bu söylentilerin üzerine tasarımcı Martin Hajek, 2013’te piyasaya sürülen 5C’nin izinden giderek 4 inçlik bir iPhone 6c tasarlamış ki; bu telefon 2013 yılında çıkan 5C’nin aksine plastik değil metal bir kasa barındırıyor ve 6 serisinin tasarım izlerini aynı şekidlde taşıyor.
Hatırlatalım ki; görseller ne kadar gerçek olursa olsun, iPhone 6C, yarınki lansmanda karşılaşacağımız bir cihaz değil. Hatta hiçbir zaman bu telefonu görmeyebiliriz ya da Apple, bir zaman sonra bu küçük ekranlı iPhone seçeneğini sunmaya karar verir. Ancak bir şekilde Apple’dan bir üçleme görmek güzel de olabilir diye düşünerek size Martin Hajek’in tasarladığı iPhone 6C ile birlikte ağabeyleri 6S ve 6S Plus’ı sunuyoruz.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0