• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6S Alabilmek İçin Böbreklerini Satıyorlar!

iPhone 6S Alabilmek İçin Böbreklerini Satıyorlar!

0
0
0
0
0
Apple'ın geçtiğimiz günlerde tanıttığı üst seviye telefonu olan iPhone 6S'i satın alabilmek için böbreklerini satmaya kalkışan iki genç yakalandı.
Apple markası her zaman sevilen ve büyük fan kitlesine sahip olsa da aynı zamanda sevmeyeni de fazladır. Sevenlerin sevmeyenleri "fakir" yakıştırması yaptığı ve sevmeyenlerin de "gereksiz pahalı" bulduğu Apple ürünlerinin her zaman en çok konuşulan detayı da hep yüksek fiyatları olmuştur. İşte bu sebeple Çinli iki genç tarafından parası yetmediği için iPhone 6S alamayacakları fark edilmiş, bu sebeple de ciddi ciddi böbreklerini satmaya karar vermişler.

Wu ve Huang adındaki bu iki gencin paraları iPhone 6S almaya yetmediği için yasadışı yollardan böbreklerini satmışlar ve irtibat halindeyken Çin Polisi tarafından bu organ ticareti durumu açığa çıkarılıp operasyon başlatılmış.Yapılan operasyon sonrası Wu yakalanırken Huang adındaki genç kaçmayı başarmış. Ancak işin garip tarafı böylesine bir telefon için böbreklerinden vazgeçecek kadar hangi kafayı yaşadılar?

Yani buna ister çılgınlık diyin isterseniz delilik. Ama bu her halükarda saçmalık olduğunu söylemek istiyorum. Yani amaçları iPhone 6S'i alıp hava atmak mıydı bilemiyorum ama bu denli kafayı sıyırmak iyi değil. Hiçbir cihaz bir insanın organından veya hayatından önemli olamaz. Ki böylesine kafayı yemiş adamlar iPhone 7 çıktığında neyini satacak çok merak ediyorum. Neyse..
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0