• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6s Çıkmadan Kasasına Bükülme Testi Hazırlığı!

iPhone 6s Çıkmadan Kasasına Bükülme Testi Hazırlığı!

0
0
0
0
0
iPhone 6s Çıkmadan Kasasına Bükülme Testi Hazırlığı!
Apple’ın geçtiğimiz yıl bütün rakiplerine malzeme verdiği hatta reklamlarda dahi kullanılan bükülme test videoları, iPhone 6s için de şimdiden gelmeye başladı.
Geçtiğimiz yıl iPhone 6 Plus için yapılan bükülme testi videosu kadar Apple’ın başını ağrıtan başka bir olay sanırım olmamıştır. İş öyle bir boyuta gelmişti ki şirketin rakipleri reklamlarında dahi iPhone 6 Plus’ın bükülmesini referans alarak kendi cihazlarının ne kadar sağlam olduğunu ön plana çıkarmışlardı. Sonrasında da Apple bu bükülme testlerinin çok acımasızca olduğunu ve standart baskının üzerinde bir baskı uygulanarak cihazlarının büküldüğünü ima eden açıklamalar yapmıştı.

Hey gidi günler dediğimiz o günlerin ardından YouTube’da 2.5 milyona yakın takipçisi bulunan Unbox Therapy (ismi Lewis) kanalı, ele geçirdiği iPhone 6s’in kasasına bükülme testi yapmak için şimdiden hazırlıklarına başlamış durumda. Videoda bükülme testi yapılmıyor, o konuda bir yanlış anlaşılma olmasın. Elindeki hassas ölçme aracıyla kasanın tüm birimlerini ölçen Lewis, cihazın hangi boyutlarda olacağını da öğrenmemize vesile oldu. (hemen hemen iPhone 6 ile aynı boyutlarda)

Asıl bükülme testi muhtemelen yakın bir zamanda yapılacak fakat şimdiden Lewis’in ön hazırlığını ve iPhone 6s’in kasasının nasıl olduğunu görmek isteyenler varsa aşağıdaki videoyu izleyebilirler.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0