• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6 Fiyatına iPhone 6S Sahibi Olabilirsiniz!

iPhone 6 Fiyatına iPhone 6S Sahibi Olabilirsiniz!

1
0
0
0
0
Şu anda 3.000TL bandında gezen iPhone 6S'i Apple Türkiye Garantili olarak iPhone 6 fiyatına sahip olabilirsiniz.
Her ne kadar "Pahalı satıyorlar, insanı kazıklıyorlar" diye eleştiriliyor olsa da her zaman yeni bir Apple ürünü milyonlarca satışı rahatlıkla yapabilmekte. Şu anda ülkemizde 16GB modeli 3.000TL'ye satılan iPhone 6S, bu fiyatına rağmen alıcı görmeye devam ediyor.

Bu fiyatı yüksek bulan ancak Apple cihazı kullanmak isteyenler ise tercihlerini ya iPhone 5S ya da iPhone 6'dan yana kullanıyor. Fakat görünen o ki Binbirçeşit.com'un yaptığı kampanya yakın zamanda iPhone 6 ya da iPhone 6S almak isteyenlerin büyük ilgisini görebilir.Biraz önce belirttiğim gibi 3.000TL olan iPhone 6S, şu anda Binbirçeşit'in sınırlı süreli kampanyası ile 2749 TL'ye satılıyor. Yani Şu anda 2699TL civarında bir fiyata sahip olan iPhone 6 yerine 50TL gibi bir farkla iPhone 6S'e sahip olabilirsiniz. Gümüş, Uzay Grisi, Altın ve Roze Altın seçeneklerinin tümünü Apple Türkiye garantisi ile sağlayan Binbirçeşit, bu indirim oranıyla Türkiye'de Apple Türkiye garantili en uygun fiyata iPhone 6S satan yer oldu.

4.7 inçlik HD ekranı, Apple A9 çipseti, 2GB RAM, 12MP çift led flaşlı arka ve 5 MP ön kamerası ile Android'deki rakiplerine oranla daha düşük özellikler sunuyor olsa da iOS ile harika uyumuyla testlerde tepeye oynayan iPhone 6S, 3D Touch teknolojisiyle de farklılık yaratıyor.Eğer biraz önce de belirttiğim gibi bu yarı yıl tatilinde olarak iPhone 6 ya da iPhone 6S almayı düşünenleriniz varsa 250TL gibi ciddi bir indirimi sayesinde buradaki adresten sıkıntısız olarak alışverişinizi yapabilirsiniz. ("Güvenli mi?" diye soracak olursanız cevabım evet olacak merak etmeyin)
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0