• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6S'in 13 Bin Euro'ya "Gerçek" Rose Gold Modelini Ürettiler!

iPhone 6S'in 13 Bin Euro'ya "Gerçek" Rose Gold Modelini Ürettiler!

1
0
0
0
0
Apple'ın iPhone 6S ile beraber renk skalasına eklediği "Kırmızı Altın" olarak bilinen Rose Gold modelini Legend adlı bir Finli üretici "gerçek" rose gold ile döşeyerek satışına başladı.
Bildiğiniz gibi son dönemlerde birçok telefonun "altın" renk versiyonu bulunuyor. Cihazı nedense daha değerli gösterdiğini düşünen kullanıcılar da özellikle bu modellere yoğunlaşmaktalar. Şimdi de iPhone 6S ile beraber çıkan "Rose Gold" modeli bu yılın favorisi olacak gibi duruyor.

Kırmızı altın veya gül altını gibi birçok Türkçe adı bulunan Rose Gold modelinin çıkışını fırsat bilen Finlandiyalı mücevher üreticisi Legend, iPhone 6S'in "gerçek rose gold" versiyonlarını satışa çıkarıyor. Yani dilerseniz rose gold renginde iPhone yerine rose gold kaplama iPhone sahibi olabilirsiniz. Ama bunun da tabiki ciddi bir maliyeti bulunuyor.87 VVS1 sınıfı elmas kaplı bu modellerin Momentum ve Classique adında iki farklı varyasyonu bulunuyor. Klasik modelinde sadece rose gold kaplama bulunurken Momentumda bahsettiğimiz elmas kaplamalar ile coşturulmuş. (Yukarıdaki resimde soldaki momentum versiyonu iken sağdaki klasik)

Fiyatlarına gelecek olursak 2.950 Euro Classique modelinin fiyat etiketi varken, Momentum modelinde sahip olduğu kaplamaya göre 3.790'dan 13.500 Euro'ya kadar çıkan fiyat aralığı bulunuyor. Tüm kullanılan modeller ise iPhone 6S 128GB.

Lüks düşkünlüğü olanlar için kaçınılmaz fırsat olacak bu modeller konusunda Legend kendi "elit" müşterilerinden yüksek sayıda satış beklediğini de belirtmiş. Ne diyelim, alacaklara hayırlı olsun.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0