• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6s İçin Yapılan Geekbench 3 Kriter Testi, iPhone Fanlarını Çok Üzecek

iPhone 6s İçin Yapılan Geekbench 3 Kriter Testi, iPhone Fanlarını Çok Üzecek

0
0
0
0
0
Apple’ın yeni iPhone modellerinde donanım özelliklerinde ciddi değişiklikler yapacağıyla ilgili ciddi söylentiler vardı fakat gelen son Geekbench 3 testi, RAM konusunda kuşku uyandırdı.
Son 2-3 aydır iPhone 6s ve 6s Plus’la ilgili gelen tüm söylentiler, 2 GB RAM’e sahip olacağı yönündeydi. Japon bir blogger’ın kendine ait sayfasında paylaştığı görsel ise yeni iPhone’ları bekleyenler için tam bir hayal kırıklığı olacak. Test sonucunda iPhone 6s'in 1 GB RAM'e sahip olduğu görülüyor.

Yayımlanan bu görselle ilgili ciddi bir photoshop çalışmasının yapılmış olabileceği söyleniyor. Her ne kadar diğer özellikler beklenildiği gibi görünse de sadece RAM’in olduğu kısmın değiştirilmiş olabileceği üzerinde duruluyor. Ya da cihazın prototip versiyonuna ait daha erken bir Benchmark testi de olabilir. Bu zamana kadar 9to5Mac dahil Apple’a yakın kaynakların hemen hemen tümü Apple’ın yeni iPhone’larında 2 GB RAM kullanacağı yönündeydi. Yine de bu test, birçok iPhone fanının canını sıkmış gibi duruyor. Yine de çok fazla ümitsizliğe kapılmayıp yakın bir zamanda Apple’a yakın kaynakların elde edeceği bilgileri beklemekte fayda var.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0