• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6s'in Depolama Kapasitesi Sızdırıldı!

iPhone 6s'in Depolama Kapasitesi Sızdırıldı!

0
0
0
0
0
iPhone 6s’ e dair sızıntılar gelmeye devam ediyor. Her geçen gün sızıntılara bir yenisinin eklendiği iPhone 6s’in bu kez depolama alanıyla bilgiler geldi.
Apple her sene olduğu gibi bu senede yeni iPhone modelini Eylül ayında tanıtacak. Her ne kadar hakkında birçok sızıntı haber olsa da Apple'ın bu sene nasıl bir modeli bizlere sunacak merakını taşıyoruz. Daha önce de üzerinde durduğumuz en önemli konulardan biri olan “iPhone kaç GB olacak?” sorusunu yanıtlayacağız.

Her sene artan video kapasiteleri, uygualama ve oyun güncellemeleri, telefonun kendi işletim sisteminin kullandığı alan günümüz şartların 16 GB başlangıç modeli olarak yetmemeye başladığı artık çok açık. Beklentiler de iPhone 6s’in en alt depolama seçeneği olarak sunulması beklenen modelinin 32 GB olması yönündeydi. Neredeyse her gün gelen sızıntı haberler bile bu yöndeydi. Biz bile kendimizi buna inandırmıştık fakat Apple iPhone 6s’in sızan ana kart görselleriyle en alt depolama seçeneği 16 GB olacağı kesinleşti.

“Yıl olmuş 2015, 16 GB depolama alanı mı olur ?” dediğinizi duyar gibiyim fakat Apple’ın kıdemli başkan yardımcısı Phil Schiller için bu durum pek düşündüğünüz gibi değil. Phil Schiller tarafından yapılan açıklama Apple’ın iCloud hizmeti sayesinde her türlü yedekleme ve depolama ihtiyacına müsait olduğu yönünde. Bu açıklamada Apple’ın yeni modeli iPhone 6s’in en alt depolama seçeneği 16 GB olacağı söylentilerini doğruluyor. (Sizde de bu haber, telefonunuzu her ay değil artık her hafta yedeklemek zorunda kalacağımızın hissini uyandırmadı mı?)Bu sızıntılar iPhone 6s’in tanıtılmasına kadar devam edecek gibi görünüyor. Fakat geçen sene de bu tür güvenilir kaynaklardan benzer görüntüler yayımlanmıştı ve bu cihazlar, görüntülerle birebir uyacak şekilde resmi olarak tanıtılmıştı.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0