iPhone 6s'in Kamerası Nasıl Olacak?

0
0
0
0
0
iPhone 6s’le yeni bilgiler paylaşan Taipei Times’ın haberine göre bu yılın eylül ayından itibaren satışa sunulması beklenen iPhone 6s’in daha önceki iPhone modellerinde olduğu gibi 8 megapiksellik iSight kameraya sahip olacağı belirtildi.
iPhone 6s’le yeni bilgiler paylaşan Taipei Times’ın haberine göre bu yılın eylül ayından itibaren satışa sunulması beklenen iPhone 6s’in daha önceki iPhone modellerinde olduğu gibi 8 megapiksellik iSight kameraya sahip olacağı belirtildi.

Gelen haberlerde Apple’ın çözünürlük açısından iPhone 6s’de bir değişiklik yapmayacağı söyleniyor. Tayvanlı analist Jeff Pu, 16 / 20 megapiksel çözünürlüklü kamerası bulunan üst segment telefonların piyasadaki yerinin daha sınırlı olduğunu, 8 / 13 megapiksel çözünürlüklü modellerin, akıllı telefon pazarına daha hakim olduğunu söylüyor.Apple’ın iPhone 5, 5c, 5s, 6 ve 6 Plus modellerinde 8 megapiksel çözünürlüklü kamera kullanmasının ardından 6s modelinde de aynı çözünürlüğü kullanıp kullanmayacağını eylül ayında öğrenmiş olacağız.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0