• Anasayfa
  • Mobil
  • Ve iPhone 6S’in İlk Görüntüleri Sızdırıldı

Ve iPhone 6S’in İlk Görüntüleri Sızdırıldı

0
0
0
0
0
9to5Mac, Apple’ın Eylül ayında tanıtmasının beklendiği yeni iPhone modelinin ilk kasa görüntülerini paylaştı.
Apple’a en yakın kaynaklardan bir tanesi olan 9to5Mac, iPhone 6S’e ait olduğunu iddia ettiği yeni kasa görüntülerini sızdırdı. 

Görüntülere bakacak olursak yeni iPhone’un, iPhone 6’yla aynı tasarıma sahip olacağını görüyoruz. Ayrıca geçtiğimiz günlerde Apple’ın bir anten bantlarını gizleyecek bir patent aldığından bahsetmiştik. Fakat 9to5Mac’in paylaştığı görsellerde bantın aynı şekilde durduğunu görüyoruz.

Sızan fotoğraflara dikkatlice baktığımızda Lightning konnektörü, kulaklık girişi, mikrofon, hoparlör, ses kapatma anahtarı, güç butonu, kamera için açılan delikler ve SIM kart yuvası, aynı iPhone 6’da olduğu gibi 6S’te de olacak gibi duruyor.Geçtiğimiz sene iPhone 6 Plus’ın bükülme haberlerini hatırlarsınız. Apple’ın bu yıl içerisinde iPhone 6S’le birlikte daha büyük model olan 6S Plus’ı da tanıtması bekleniyor. Her ne kadar görsellerde kasanın sağlamlaştırılmasıyla ilgili bir bilgiye sahip olamasak da aynı olayların tekrar yaşanmaması için kullanılan malzemenin, cihazın bükülmesini önleyecek derecede sağlam olmasını bekliyoruz.Daha önce de belirttiğimiz gibi yeni iPhone’lardaki en önemli değişiklikler donanım kısmında olacak. Basit bir şekilde belirtecek olursak yeni nesil iPhone’larda A9 işlemci, 2 GB RAM, 12 MP arka kamera ve 16 GB’yi es geçilip direkt olarak 32 GB’den başlayan dahili hafıza seçenekleri bulunacak. Ayrıca batarya ömrünün de iyileştirilmesi için yoğun bir çalışma yapıldığını belirtelim.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0