iPhone 6s'le Birlikte RAM Yükselecek

0
0
0
0
0
iPhone 6s'le Birlikte RAM Yükselecek
​Apple’la ilgili tüm gelişmeleri yakından takip eden AppleInsider, yayınladığı son raporlara göre iPad Air 2 ve iPad Mini 3’deki donanımsal yeniliklerin iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ta da olması bekleniyor. En büyük yeniliği ise RAM konusunda alacaklar.
Apple’la ilgili tüm gelişmeleri yakından takip eden AppleInsider, yayınladığı son raporlara göre iPad Air 2 ve iPad Mini 3’deki donanımsal yeniliklerin iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ta da olması bekleniyor. En büyük yeniliği ise RAM konusunda alacaklar.

RAM’i bu zamana kadar 1 GB’de tutan Apple, yeni akıllı telefonlarıyla birlikte 2 GB RAM’e geçiş yapmayı planlıyor. iOS’un fazla RAM tüketen bir işletim sistemi olmamasına rağmen bu geçişin yapılması, yeni nesil iPhone’ları ‘uçak’ yapabilir. Apple’ın bir diğer yeni teknolojisi olan Apple SIM, iPad Air 2 ve iPad Mini 2 ile karşımıza çıkmıştı. Bu teknoloji, SIM kartını değiştirmeden operatör değiştirme kolaylığı sağlıyor. Kullanıcı odaklı olan bu sistemin, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’a yüklü olarak gelmesi bekleniyor. Teknolojinin ülkemizde kullanılmamasından dolayı söz konusu teknoloji yeni nesil iPhone’larda olsa dahi kullanabilme şansımız olmayacak. 

Apple’ın yeni modellerinde Force Touch ve DSLR’ye benzer bir çift objektif kameranın olacağı da söyleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0