• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6s’le İlgili Isınma Şikayetleri Gelmeye Başladı

iPhone 6s’le İlgili Isınma Şikayetleri Gelmeye Başladı

0
0
0
0
0
Kısa bir süre önce satışa sunulmasına rağmen iPhone 6s’lerle ilgili eleştiriler gelmeye başladı
iPhone 6s, yurt dışındaki bazı ülkelerde satışa sunulmuş durumda. Cihaz henüz yeni satışa sunulmuş olmasına rağmen bazı kullanıcılar şimdiden şikayet etmeye başladılar. Üstelik bu sorun, LG G3’ün başına gelen ve cihazın dünya genelinde kötü bir ünle anılmasına neden olan aşırı ısınma.

Reddit kullanıcısının (3mjxbx) belirttiğine göre iPhone 6s’iyle uzun süre işlem yapmamasına rağmen cihazda aşırı ısınma sorunu baş göstermiş. Arizona’da yaşayan ve eyaletin standart hava sıcaklığına sahip olduğunu (30 derece civarı) belirten kullanıcı, bir süre kullanmadığı telefonuyla fotoğraf çekmek istediğinde sıcaklıkla ilgili uyarı aldığını ve aşırı sıcak olmasından dolayı flaşın aktif edilemediğini söyledi. Kullanıcının şikayetine karşılık olarak cihazın arka planda bazı uygulamaları çalıştırmasından dolayı böyle bir sıkıntının oluşmuş olabileceği söylense de ısınmanın hangi sebeple olduğu hala tam olarak belli değil. 

Bununla ilgili yalnızca bir görsel paylaşıldığı için biz de net olarak bir yorumda bulunamıyoruz. Fakat sorun gerçekten iPhone 6s’in aşırı ısınmasından kaynaklanıyorsa Apple’ın başı ilerleyen günlerde ağrıyabilir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0