• Anasayfa
  • Mobil
  • Fransız Nowhereelse.fr Sitesi, Hiç Acımadan Bu Sefer iPhone 6s'in Ön Panelini Sızdırdı

Fransız Nowhereelse.fr Sitesi, Hiç Acımadan Bu Sefer iPhone 6s'in Ön Panelini Sızdırdı

0
0
0
0
0
Sızdırma haber üzerine master yapmış olan Fransız web sitesi Nowhereelse.fr, iPhone 6s’in ön paneline ait görselleri paylaştı.
Nowhereelse.fr’nin paylaştığı ön panele ait görsele baktığımızda iPhone 6s’in iPhone 6’ya benzeyeceğini söyleyebiliriz. (tıpkı daha önceki iPhone 3GS, iPhone 4S ve iPhone 5S gibi)

Fransız sitenin söylediğine göre iPhone 6s’in ön panelleri tüm hızıyla üretilmeye başlandı ve diğer donanım bileşenlerinin üretimi de neredeyse sonlanmak üzere. Tabii üretimle ilgili bu bilgiler iPhone 6s Plus için de geçerli. Bunun dışında site, paylaştıkları görsellerden panelin safir kristal ya da Force Touch desteğinin olup olmadığını teyit edemeyeceklerini belirtti. Fakat yine ekranların çok güçlü olacağı ve muhtemelen Corning Gorilla Glass teknolojisinin kullanılacağı söylendi.

Tıpkı geçtiğimiz yıl duyurulan iPhone’lar gibi bu yıl duyurulacak iPhone’lardan 6s’te 750 x 1334 piksel çözünürlüğünde ve 4.7 inç büyüklüğünde, 6s Plus’ta işse 1080 x 1920 piksel çözünürlüğünde ve 5.5 inç büyüklüğünde ekranlar bulunacak. Yine her iki telefonda Apple A9 işlemciler, 4K video kaydı yapabilen 12 MP çözünürlüğünde arka kamera ve 2 GB RAM bulunacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Apple’ın iPhone 6s ve 6s Plus’ı Eylül ayında duyurmasını bekliyoruz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0