• Anasayfa
  • Mobil
  • Yeni iPhone’lara Pembe Renk Seçeneği ve Force Touch Geliyor

Yeni iPhone’lara Pembe Renk Seçeneği ve Force Touch Geliyor

0
0
0
0
0
Yeni iPhone’lara Pembe Renk Seçeneği ve Force Touch Geliyor
​Apple’ın yeni iPhone’larını tanıtmasına daha uzun bir süre var. (yeni ürünlerin lansmanı Eylül ayında gerçekleştirilecek) Fakat bu telefonlar, güvenilir bir kaynak olan WSJ’den gelen haberlere göre Force Touch fonksiyonu ve pembe renk seçenekleriyle gelecek.
Apple’ın yeni iPhone’larını tanıtmasına daha uzun bir süre var. (yeni ürünlerin lansmanı Eylül ayında gerçekleştirilecek) Fakat bu telefonlar, güvenilir bir kaynak olan WSJ’den gelen haberlere göre Force Touch fonksiyonu ve pembe renk seçenekleriyle gelecek.

Force Touch tekniği ilk olarak Apple Watch’ta kullanılmaya başlanmıştı. Bu özellik, dokunmatik ekrana belirli şiddetlerle yapılan dokunuşa göre uygun yanıt verme görevini üstleniyor. WSJ’e göre Apple, bu tekniği iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ta kullanmaya başlanacak.

Bunun dışında Apple’ın kadın kullanıcılarına özel bir sürpriz yapacağından bahsediliyor. Mevcut renk seçeneklerine ek olarak pembe rengini de ekleyecek olan Apple, daha pastel renkleri seven kadın kullanıcılarını memnun etmek istiyor.WSJ gibi uluslararası alanda saygın bir yeri olan haber sitesinden gelen haberin asparagas olma olasılığının düşük olduğunu düşünürsek, bu iki farklı özelliğin Eylül ayında karşımıza çıkmasının çok yüksek ihtimalde olduğunu söyleyebiliriz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0