• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6s ve 6s Plus, Türkiye'de Ne Zaman Satışa Çıkacak?!

iPhone 6s ve 6s Plus, Türkiye'de Ne Zaman Satışa Çıkacak?!

0
0
0
0
0
Lansmanda çıkış tarihi açıklanan iPhone 6s'in olası Türkiye çıkış tarihine haberimizde yer verdik.
Apple lansmanında yeni nesil Apple Watch, iPad serisinin en yeni olanı iPad Pro, 4. nesil Apple TV ve serisinin ilk örneği olan Apple Pencil'ı gördük. Bu ürünlerin hepsi, teknoloji takipçilerini yakından ilgilendiriyor olsa da Apple'ın da bildiği ve lansmanda en sona koyarak "en önemli" anlamında nitelendirdiği gibi yeni iPhone 6s ve iPhone 6s Plus lansmanın en çok konuşulan cihazlarıydı.

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus'ın piyasaya çıkışı, Apple'ın planladığına göre 25 Eylül'de gerçekleşecek. 12 Eylül'de ise ön siparişleri gerçekleşecek. Peki Amerika'da 25 Eylül'de başlayacak olan yeni iPhone'ların satışları ülkemizde ne zaman gerçekleşecek?Apple'ın Türkiye bayisinin açılmasından bu yana, bu işlem hemen hemen aynı tarihlerde gerçekleşmeye başladı. Yani 25 Eylül'de Amerika'da gerçekleşecek olan satışın Türkiye'de başlamasının ay sonunu bulmayacağı kanaatindeyim.

iPhone 6s ve iPhone 6 Plus bu yılın sonuna kadar 130 ülkede raflarda yerini alacak. iPhone 6s 650$, iPhone 6s Plus ise 750$ fiyat üzerinden satılacak. Bu telefonların ülkemize geliş fiyatı belirlenmiş değil fakat tahminimce iPhone 6s 3100, iPhone 6s Plus ise 3500 TL fiyat üzerinden satılacaktır.

iPhone 6s ve 6s Plus için detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0