• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 7'nin Çift Kameralı Olacağı Kesin Mi?

iPhone 7'nin Çift Kameralı Olduğunu Gösteren Yeni Fotoğraf Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
Eylül ayında tanıtılacak iPhone 7 hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Bir süredir kesilen sızıntılar yeniden başladı ve yeni cihazın kamerasını gösteren fotoğraf ortaya çıktı.
Apple’ın merakla beklenen gelecek telefonu iPhone 7 hakkındaki sızıntılar bir süredir kesilmişti. 13 Haziran tarihinde gerçekleşen WWDC 2016 etkinliğinde gözler iOS 10, macOS Sierra ve diğer yazılımlara çevrilince ara veren iPhone 7 sızıntılarına bugün bir yenisi daha eklendi. 

 Çift Kamera Kesinleşti Mi?

Bir süre önce sizlerle paylaştığımız buradaki haberimizde iPhone 7’nin çift kamera ile geleceğini gösteren fotoğraflara yer vermiştik. Bu sızıntıları doğrulayan yeni bir sızıntı daha ortaya çıktı. Phonearena sitesinin paylaştığı bir görselde üzerine koruma filmi çekilmiş bir iPhone 7 kasası görünüyor. 

 Önceki İddiaları Doğrulayan Fotoğraf

Fotoğrafta yer alanın bir kalıp mı yoksa üzerinde başka bir kaplama malzemesi olan kasa mı olduğunu şahsen ben kestiremedim. Zaten haberin kaynağı olan Phonearena sitesi de bunun ne olduğuna pek emin olamamış. Dikkat çeken ve emin olunan tek nokta ise bu görselin önceki sızıntıda yer alan iPhone 7 iddialarını doğruladığı. Bakalım önümüzdeki günlerde daha net bir fotoğraf ile karşılaşacak mıyız?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0